EKİP LİDERİMİZ ONUR AKÇAY
   
 

Onur Akçay; İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanı, Direksiyon Akademisi Ekip Lideri, Editör, Televizyon Programcısı.

Eğitmenlik kariyerine 1999 yılında ileri ve güvenli sürüş teknikleri ile başladı. Almanya, Fransa, İspanya ve İtalya'da, dünyanın önde gelen kurumlarında "eğiticinin eğitimi" programını başarıyla tamamladı.

Eğitmenlik sertifikalarıyla kurumsal ve bireysel olarak 80 binin üzerinde kişiye trafik, güvenli sürüş teknikleri ve ileri sürücülük teknikleri eğitim ve semineri veren Akçay, 2005 yılından bu yana Direksiyon Akademisi ekip liderliğini üstlendi.

"Sürücü Değerlendirme ve Analiz" ve "Sürüş Psikolojisi" alanlarında da uzmanlığı bulunan Onur Akçay, 2008 yılında " VIP Makam - Özel Şoförlük " eğitimini Türkiye'ye getirmiştir. Orijinal içeriği Fransa'dan alınan bu eğitimi uygulama yeterliliği bulunan Türkiye'deki tek eğitmen olma unvanını taşımaktadır.

Katıldığı birçok yarışma ve organizasyonda "en pratik eğitmen", "en hızlı eğitmen" belgeleri kazanmış olan Onur Akçay, NTV Otomobil Editörü, EVO Dergisi Test Editörü ve dünyaca ünlü F1 Racing Dergisi'nde Otomobil Editörü görevlerini üstlendi. Halen Direksiyon Akademisi Ekip Lideri olarak görev yapan Akçay aynı zamanda birçok televizyon kanalına otomobil ve sürüş güvenliği konularında editörlük desteği veriyor. 
   
 
DİREKSİYON AKADEMİSİ
 


2005 yılından bu yana önemli eğitimlere imza atarak yerli veya yabancı birçok firmaya kurumsal hizmetler sunan Direksiyon Akademisi, genç ve çağdaş eğitmen kadrosuyla uluslararası sürüş eğitimleri standartlarını yakalamayı vizyon olarak benimsemiştir..

Güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitim merkezi Direksiyon Akademisi, eğitmen kadrosunda da oldukça hassas davranmaktadır. Tamamı yurt dışından sertifikasyona sahip eğitmenler, Direksiyon Akademisi eğitimlerinin kalitesi için önemli bir göstergedir.

Can güvenliğinin ön planda tutulduğu eğitimlerimizde sadece pratik değil, teorik bilgilerle de adaylarımızı güvenilir sürücü olmaları için destekliyoruz. Tüm eğitimlerimizin "güvenli sürüş teknikleri uzmanları" tarafından verildiğini lütfen unutmayın.