Direksiyon Akademisi

Acaba trafik kazalarında her yıl yaşamını yitiren 10.000 civarında insanımızı konuşturabilseydik, bizlere ne gibi öğütler verirlerdi ?

Direksiyon Akademisi
Firmanızın prestiji sarsılmasın!!!

Hergün sizi temsilen trafikte dolaşan çalışanlarınızın yollarda yaptıklarını biliyor musunuz? Sizi iyi temsil ettiğinden emin misiniz? Savaş alanı gibi olan trafiğe göndermeden önce yeterli donanımı veriyor musunuz? Çalışanlarınızın iyi birer sürücü olması gerekmez mi?

güvenli sürüş teknikleri
Maddi kayıplarda büyük azalma!
İyi eğitilmiş sürücüler daha az kazaya karışacağından ödeyeceğiniz kasko bedelleriniz düşecek! Ekonomik araç kullanımı öğretileceğinden büyük yakıt tasarrufu sağlanacak! Psikolojik testler sayesinde de çalışanlarınızdan emin olacaksınız! best replica watches
ileri sürücülük teknikleri eğtimi
Yasal sorumlulukları unutmayın!
Çalışanlarınızın karışacağı ölümlü veya yaralamalı kazalar maddi kayıpların yanı sıra hem şirket imajını zedeler, hem de yasalar karşınızda sizi zor duruma düşürebilir.
Direksiyon Akademisi, çalışan veya işe alacağınız personeliniz için detaylı raporlama hazırlıyor. Hangi adaylara güvenle araç teslim edilir, hangilerine edilmez ? Böylesine önemli bir soruyu sizin adınıza biz cevaplıyoruz. Bu sayede hem maddi külfetlerden kurtuluyorsunuz hem de yasal ve sosyal sorumluluklarnızı yerine getiriyorsunuz. Sizin yapmanız gereken sadece Direksiyon Akademisi'ni seçmek...Patek Philippe Replica