Direksiyon Akademisi

Unutmayınız; VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi ileri ve güvenli sürüş uzmanlarınca verilmelidir!!!

LÜTFEN DİKKAT: DİREKSİYON AKADEMİSİ 2008 YILINDAN BU YANA, YURT DIŞINDA KABUL GÖRMÜŞ EĞİTİM İÇERİĞİYLE MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİNİ VEREN İLK VE TEK FİRMADIR. TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ, HAYATINIZI, SEVDİKLERİNİZİ VE KURUMUNUZUN PRESTİJİNİ TEHLİKEYE ATMAYINIZ.

Direksiyon Akademisi tarafından ülkemize kazandırılan VIP Makam Şoförlüğü Eğitimi geniş bir eğitim içeriğine sahiptir. Paket bir program olarak İleri ve Güvenli Sürüş Teknikleri Uzmanları tarafından verilen eğitim de makam şoförlerinin bilmesi gereken tüm detaylar işlenmektedir.

Eğitimde ; Güvenli ve İleri Sürüş" tekniklerinin yanı sıra, Protokol kuralları, davranış ve görgü kuralları, beden dili, kıyafet ve imaj, misafir karşılama, hitabet ve ses tonu, tehlike anında yapılması gerekenler gibi önemli detaylar da yer almaktadır. Standart ve VIP eğitim olmak üzere iki paket seçeneği bulunmaktadır. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika düzenlenmektedir.
Detaylı bilgi için www.makamsoforuegitimi.com

makam sürücüleri şoförleri eğitimi
VIP Makam Şoförleri Eğitimleri
Oldukça önemli görevler üstlenen makam şoförlerine konfor ve güvenlik açısından sürüş eğitiminin yanı sıra, temsil yeteneği ve stresle baş etme yöntemleri de yüklenmektedir.Teorik eğitimin ardından " Role Play" yöntemiyle pratik uygulamada şoförlerimizin tüm eksiklikleri görülmekte ve tamamlanmaktadır.

makam sürücüleri şoförleri eğitimleri
İş imkanı yaratan sertifikalı eğitim
Orjinal içeriğiyle Makam Şoförlüğü Eğitimi'ni veren ilk ve tek firma olan kurumumuzdan sertifika alan şoförlerimiz, diğer adaylara göre daha bilinçli ve eğitimli olduklarından çok kısa sürede tercih edilmektedirler.Makam şoförü iş ilanlarında aranan bir kriter olan eğitim ve sertifikamız bireysel kullanıcılara da önemli fırsatlar sağlamaktadır.

     

MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİNDE DİREKSİYON AKADEMİSİ'Nİ TERCİH EDEN KURUMLARDAN ÖRNEKLER

   

 

MEDYADA DİREKSİYON AKADEMİSİ MAKAM ŞOFÖRLÜĞÜ EĞİTİMİ

Direksiyon Akademisi Hürriyet Gazetesi'nde
   
Direksiyon Akademisi Akşam Gazetesi'nde

 
Direksiyon Akademisi Platin Dergisi'ndeDireksiyon Akademisi Newsweek Dergisi'nde  
   
Makam Şoförlüğü Eğitimi Habertürk Gazetesinde

 
 
   
www.makamsoforuegitimi.com  
Detaylı bilgi için tıklayınız